RE: İptvtr.net Şeytanlığı Dikkat!!!

Merhaba ben iptvtr.net (yeni siteleri de https://www.iptvplay.org/ bu )isimli siteden üyelik aldım 2 gün sonra yayın gitti yazdım cevap alamadım. herneyse internet yayını bunlar tek tük olur dedim 5 gün sonra yine tam açtım hop bi daha yayın gitti ama hep malum saatlerde yayınlar gidiyor ve 2 saat sonra yayın geliyor 3 hafta böyle devam etti en son isyan ettim yazdım küfür ettiler engellediler satın alırken kendilerini şirin gösterip sattıktan sonra şeytanlaşan bi firma bunlar dikkat edin mümkünse uzak durun  guek alfa hiç zaten bu firmaları söylemeye gerek yok yayını donmadan izleyebilen cennetlik bunlarda 5 aydır yeni aldığım firma iyi gidiyor kaliteli yayınları var ama şunu öğrendim test yayınları sadece içeriği göstermelik her satın aldığım yerden test aldım sorunsuz ama için iç yüzü öyle değil satın aldığında 5 yıldır kullanıyorum donuyor takılıyor teste aldanmayın listesi hoşunuza gideni alın bence bide şikayet sitelerinde azcık araştırma yapın herkese sağlıklı günler dilerim arkadaşlar

Başçavuş Soruldu üzerinde 15 Kasım 2021 Dolandırıcı & IPTV Şikayet.
Yorum Ekle
1 Cevaplar

IP TV TR net den bende 2 yıl önce üyelik aldım her maç izlediğimde URL kapatıyor. Paramı istedim cevap vermiyor böyle bir yanıltan görmedim bir de diyor 9. Yılımız ismi C**:0534308**** Diğer arkadaşın nu:532138**** Aldıktan sonra sizi insan yerine bile koymuyorlar http://iptvplay.org.

Ön tanımlı üzerinde 15 Kasım 2021 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz kullanım şartları. and kullanım şartları.